Kalkulace nájmu

Prevence nikdy není zbytečná

  • 10.6.2020
  • NOVORENT
  • #dezinfekce
  • #nájemní byt
  • #nemovitosti
  • #péče o byt

Stejně jako v mnoha dalších společnostech, ani my v Novorentu jsme se v posledních týdnech zrovna nenudili a museli se naučit spoustu věcí dělat jinak. Oblast nájemního bydlení patřila mezi bouřlivě diskutované ze všech stran a v průběhu týdnů se objevovaly různé predikce jejich vývoje. Ostatně, napsali jsme na to téma několik článků, které si můžete přečíst třeba TADY nebo TADY.

A i když se nakonec ukazuje, že ty turbulence trhu nájemního bydlení asi nebudou tak velké, jak se původně čekalo, že krátkodobé nájmy se stejně možná už během léta zaplní turisty a že věci se vlastně pomalu vrací do běžných kolejí, bylo to pro všechny náročné období.

Všechny byty budeme i nadále dezinfikovat.

Každopádně poslední týdny byly zároveň i nesmírně cennou zkušeností, ze které si toho chceme vzít co nejvíc. A jestli nám veškerá hygienická opatření něco dala, tak vědomí, že prevence nikdy není zbytečná.

Proto jsme se rozhodli prevenci nezanedbávat a všechny byty, které máme ve správě, dezinfikovat ozónovou dezinfekcí.

Co to znamená pro majitele bytů?

Nestačí vám ke štěstí dobrý pocit, že váš byt předáváte jeho budoucím obyvatelům hygienicky nezávadný? Pak vězte, že to není jediný benefit. Ozónová dezinfekce totiž účinně zatočí i s všemožnými pachy – kouřilo se v bytě? Žilo tam zvířátko? Nebo se vám jen dlouhodobě nedaří vyvětrat vlhkost z toho, jak sousedovi o patro výš před časem přetekla vana? S tím si hravě poradíme.

Další služby pro majitele bytů

A co to přináší zájemcům o bydlení?

Benefity samozřejmě zůstávají stejné, mění se pouze úhel pohledu. Získáváte naprostou jistotu, že vám byt předáváme bezpečný a profesionálně vydezinfikovaný. Navíc víte, že jsme zlikvidovali všechny nežádoucí pachy a že byt je vyvoněný a jako nový. Už zbývá jen vybalit krabice.

Aktuální nabídka bytů k pronájmu

Proč zrovna ozónová dezinfekce?

Na rozdíl od jiných běžně používaných typů dezinfekce neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie, přesto má maximální účinnost a hravě si poradí s viry, bakteriemi i plísněmi. Navíc, jak už je zmíněno výše, ozónová dezinfekce zatočí i s kdejakým nepříjemným zápachem. Metoda je navíc velmi rychlá, interiéry jsou nejpozději do dvou hodin po zásahu připravené k užívání.

Zajímá vás, za kolik si pronajmeme váš byt? Stačí vyplnit nezávaznou kalkulaci.

Nezávazně spočítat