Prevence nikdy není zbytečná

Stejně jako v mnoha dalších společnostech, ani my v Novorentu jsme se v posledních týdnech zrovna nenudili a museli se naučit spoustu věcí dělat jinak. Oblast nájemního bydlení patřila mezi bouřlivě diskutované ze všech stran a v průběhu týdnů se objevovaly různé predikce jejich vývoje. Ostatně, napsali jsme na to téma několik článků, které si můžete přečíst třeba TADY nebo TADY.

A i když se nakonec ukazuje, že ty turbulence trhu nájemního bydlení asi nebudou tak velké, jak se původně čekalo, že krátkodobé nájmy se stejně možná už během léta zaplní turisty a že věci se vlastně pomalu vrací do běžných kolejí, bylo to pro všechny náročné období.

Všechny byty budeme i nadále dezinfikovat.

Každopádně poslední týdny byly zároveň i nesmírně cennou zkušeností, ze které si toho chceme vzít co nejvíc. A jestli nám veškerá hygienická opatření něco dala, tak vědomí, že prevence nikdy není zbytečná.

Proto jsme se rozhodli prevenci nezanedbávat a všechny byty, které máme ve správě, dezinfikovat ozónovou dezinfekcí.

Co to znamená pro majitele bytů?

Nestačí vám ke štěstí dobrý pocit, že váš byt předáváte jeho budoucím obyvatelům hygienicky nezávadný? Pak vězte, že to není jediný benefit. Ozónová dezinfekce totiž účinně zatočí i s všemožnými pachy – kouřilo se v bytě? Žilo tam zvířátko? Nebo se vám jen dlouhodobě nedaří vyvětrat vlhkost z toho, jak sousedovi o patro výš před časem přetekla vana? S tím si hravě poradíme.

[button url=”https://www.novorent.cz/pro-majitele/”]Další služby pro majitele bytů[/button]

A co to přináší zájemcům o bydlení?

Benefity samozřejmě zůstávají stejné, mění se pouze úhel pohledu. Získáváte naprostou jistotu, že vám byt předáváme bezpečný a profesionálně vydezinfikovaný. Navíc víte, že jsme zlikvidovali všechny nežádoucí pachy a že byt je vyvoněný a jako nový. Už zbývá jen vybalit krabice.

[button url=”https://novorent.cz/byty/”]Aktuální nabídka bytů k pronájmu[/button]

Proč zrovna ozónová dezinfekce?

Na rozdíl od jiných běžně používaných typů dezinfekce neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie, přesto má maximální účinnost a hravě si poradí s viry, bakteriemi i plísněmi. Navíc, jak už je zmíněno výše, ozónová dezinfekce zatočí i s kdejakým nepříjemným zápachem. Metoda je navíc velmi rychlá, interiéry jsou nejpozději do dvou hodin po zásahu připravené k užívání.

Zajímá vás, za kolik si pronajmeme váš byt? Stačí vyplnit nezávaznou kalkulaci.

Nezávazná poptávka

Související témata

Na co si dát pozor při pronajímání nemovitosti – část 1.

Na co si dát pozor při pronajímání nemovitosti - část 1. Vlastníte-li byt k pronájmu, možná právě stojíte před otázkou, zda jej pronajímat po vlastní…
Přečíst více

Největší noční můry majitelů bytů

Dnes vám představíme největší noční můry majitelů, se kterými jsme se buď my, nebo naši klienti, setkali při pronajímání bytů.
Přečíst více

Meziroční inflace roste, oplatí se investovat?

Inflace je v posledních dnech a týdnech pravděpodobně nejskloňovanější slovo v ekonomicky orientovaných článcích. Krutá pravda je, že je již druhým rokem nepříjemně vysoká, v…
Přečíst více

Pronájem bytu v České Republice i když jste v zahraničí? Žádný problém

Vlastníte byt v České republice, dlouhodobě žijete v zahraničí a přemýšlíte, jak s bytem naložit? Nebo zvažujete investici do nemovitosti, ale nejste si jistí, jak…
Přečíst více
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram