Back Office Specialista Říčany

Hledáme pečlivou a spolehlivou posilu, kterou baví různorodá práce v administrativě, baví ji komunikace se zákazníky a poradí si taky s nastavováním a vyúčtováním plateb, evidencí smluv a dokumentů.

CO VÁS ČEKÁ (NÁPLŇ PRÁCE):

  • správa a aktualizace informací zadávaných do našeho interního systému (CRM)
  • nastavování plateb a platebních předpisů dle podepsaných smluv
  • příprava aktualizací smluv a dodatků – dle podkladů od obchodníků
  • evidence platebních předpisů – podklady pro účetní oddělení
  • kontrola správnosti faktur za opravy a údržbu
  • zajišťování administrativních požadavků zákazníků
  • emailová, telefonická komunikace se zákazníky i kolegy
  • příprava podkladů pro roční vyúčtování
  • úzká spolupráce s obchodním týmem
  • zajištění ad hoc administrativy a požadavků

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti v administrativě, back officu, zákaznickém servisu a pod.
  • velkou pečlivost a spolehlivost
  • odolnost vůči stresu (dokážete zvládnout nárazově a krátkodobě i větší pracovní nápor)
  • umíte si práci dobře zorganizovat a určit priority
  • schopnost pracovat samostatně a zároveň být součástí týmu
  • práce s PC – word, excel, internet
  • ochota učit se nové věci (nové interní postupy, novinky z oboru)
  • flexibilita a aktivní přístup – chuť hledat řešení, reagovat na požadavky zákazníků

NABÍZÍME:

  • ohodnocení, které bude pro vás motivující
  • pestrou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti
  • 5 dnů zdravotní volno, mimopracovní aktivity a další
  • mobilní telefon, notebook a dobře a moderně vybavenou kancelář
  • menší, přátelský kolektiv
  • neformální pracovní atmosféru
  • parkování a dobrou dostupnost i vlakem

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou vaše osobní údaje zpracovávány výhradně v souladu s platnou legislativou. Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti NOVORENT SE, se sídlem Národní 973/41, Praha 1 (Správce) své osobní údaje za účelem výběrového řízení a po dobu realizace výběrového řízení. zjistit více.

Ozvěte se nám na kariera@novorent.cz