Nabízím k pronájmu byt 1+kk o rozloze 28 m2. Byt se nachází ve druhém patře činžovního domu bez výtahu v ulici Záběhlická, Praha 10.

Byt je kompletně vybavený. Na spaní je zde zvýšené patro a pod ním je umístěna dvojmístná rozkládací pohovka. V  místnosti se nachází komoda s TV, křeslo, jídelní stůl se čtyřmi židlemi a kuchyňská linka. Vařit můžete na plynovém sporáku se čtyřmi plotýnkami a také je v součástí linky nová pračka. V předsíni je botník, vysoká skříň a patro sloužící jako úložný prostor. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo s toaletní skříňkou a WC.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka Pod Vinicí je minutu pěší chůze. Téměř "za domem" se nachází populární Sportovní areál Hamr s rybníkem. Hypermarket Kaufland je též v docházkové vzdálenosti nebo jednu zastávku MHD.

Nájem 11 900 Kč
Plyn 1000 Kč
Elektřina 600 Kč
Celkem měsíčně: 13 500

Kauce 15 000 Kč
+ správcovský poplatek 10 000 Kč

K nastěhování ihned.

K dlouhodobému pronájmu nabízí byt 1kk o velikosti 13 m2. Nemovitost se nachází v kompletně zrekonstruovaném domě ulice Nuselská, Praha 4. včetně několika dalších menších bytových jednotek. V nabídce jsou též jednotky 1+1 s rozlohou cca 26 m2. Činžovní dům je nedaleko tram zastávky Horky (2 min chůze).

Ve všech bytech 1kk se nachází lednice, menší kuchyňská linka s dřezem a dvouplotýnkou. V koupelně naleznete sprchový kout se závěsem, toaletu a umyvadlo. Místnost je vždy vybavena jídelním stolem, židlemi a postelí s úložnými prostory. V každém mezipatře je umístěna pračka, kterou mohou byty na daném podlaží využívat zdarma.
Byty včetně nábytku jsou nové, jednoduše zařízené a čisté včetně společných prostor.

Ideální pro studenty, osoby dojíždějící za prací apod. a doma netráví příliš mnoho času.

Cena komplet: 9 900 Kč /měsíčně (včetně elektřiny)
Kauce: 10 000 Kč
+správcovský poplatek (zahrnuje servis a péči o podnájemníka a nemovitost po celou dobu trvání nájmu)

K nastěhování ihned.

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram